Pracownik administracyjny z j. niemieckim

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • Administracja dokumentów i weryfikacja ich poprawności
    • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego firmy
    • Kontakt mailowy z innymi działami oraz współpracownikami

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1) - warunek konieczny
    • Dodatkowa znajomość języka angielskiego - mile widziana
    • Samodzielność, dokładność
    • Komunikatywność i otwartość

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełen etat)
    • Szkolenie wprowadzające przed prozpoczęciem pracy
    • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
    • Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, karta żywnościowa do wykorzystania na zakupy spożywcze, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, dodatkowe dni opieki na dziecko, bogaty pakiet szkoleń)
    LSJ HR Group
    ul. Celna 1,
    70-644 Szczecin
    nr licencji 4440