Oferta pracy

Pracownik administracyjny z językiem angielskim

FCA Services Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja wniosków zakupowych

  • Tworzenie, edytowanie zamówień

  • Bieżąca współpraca z klientem amerykańskim

  • Praca w oparciu o wewnętrzne procedury

  • Praca z systemem SAP, innymi bazami danych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie m.in. B2

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 8-16, 14-22, zgodnie z kalendarzem klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • Wykształcenie ekonomiczne, techniku informatyczne lub inne pokrewne kierunki

  • Znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji

  • Wyzwania w dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa z Działem HR

3

Rozmowa z kierownikiem zespołu

4

Decyzja

FCA Services Polska Sp. z o.o.

FCA Services Polska Sp. z o.o. jest spółką międzynarodowej grupy Stellantis, świadczącą usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe dla spółek należących do Grupy. Usługi finansowo-księgowe obejmują szereg działań składających się na procesy Purchase-To-Pay, Order-To-Cash, obsługę środków trwałych oraz księgowość główną i sprawozdawczość. W Polsce zatrudniamy ponad 1100 osób, z czego około 960 pracuje w Bielsku-Białej, pozostali zatrudnieni są w biurach głównie z Tychach, Sosnowcu i Płocku.

W związku z nowym projektem, poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy w dziale administracyjnym przy obsłudze klienta amerykańskiego. Jesteśmy zainteresowani zarówno specjalistami, jak i kandydatami szukającymi pierwszych doświadczeń zawodowych.

Przewiń do profilu firmy