Oferta pracy

Pracownik administracyjny z językiem angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

Znasz język angielski na poziomie min B2 ? Posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny z językiem angielskimNumer ref.: /211/08/2020/AP/54843
zadania
  • Tworzenie deklaracji związanych z importem towarów w systemie celnym
  • Wprowadzanie danych dotyczących importu i eksportu w systemie celnym
  • Prowadzenie procesów administracyjnych wspierających działania magazynowe w systemie
  • Administracyjne wsparcie procesów związanych z obsługą celną
oczekujemy
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. B2
  • Doświadczenie w tworzeniu rożnego rodzaju deklaracji
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji zagranicznej
  • Znajomość procesów administracyjnych
  • Mile widziana znajomość procesów logistycznych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy, z szansą pozostania w organizacji
  • Możliwość zdobycie cennego doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy