Pracownik administracyjny z językiem niderlandzkim - zmiana popołudniowa

UPSO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Prace administracyjne – zapewniamy pełne szkolenie
  • Wsparcie procesów zachodzących w dziale

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa znajomość programów z rodziny MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do stawienia się w biurze na około 3 dni robocze, następnie szkolenie i praca zdalna
  • Stały dostęp do łącza internetowego
  • Dostępność do pracy na zmianie popołudniowej od godziny 14.00

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę zdalną (szkolenie odbywa się zdalnie, wymagane około 3 pierwsze dni w biurze)
  • Sprzęt niezbędny do pracy
  • Pełne szkolenie oraz wsparcie po tym okresie
  • Stały kontakt ze swoim przełożonym
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy itd.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program onboardingowy

Pracownik administracyjny z językiem niderlandzkim - zmiana popołudniowa, Łódź