Oferta pracy

Pracownik administracyjny z językiem niemieckim

SALES HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – międzynarodowej organizacji, szukamy osób na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie na zapytania ze strony dostawców i klientów (mail / telefon)

  • analiza dokumentów i wprowadzanie ich do systemu

Wymagania pracodawcy

  • nie wymagamy doświadczenia – to świetna propozycja na start pracy w międzynarodowym środowisku !

  • znajomość języka niemieckiego poziom B2 + angielski poziom B1

  • dokładność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • umiejętność zarządzania czasem i pro-klienckie podejście

Pracodawca oferuje

  • konkurencyjne wynagrodzenie na start

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia

  • praca na czas pandemii 100% zdalna - z domu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bogaty pakiet benefitów w tym opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa

  • realne możliwości rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej