Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjny z językiem niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

5 500–7 150
brutto / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Rekrutujemy dla

Naszego klienta - stabilnej międzynarodowej firmy z sektora bankowego.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja dokumentów związanych z operacjami
  • Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów oraz wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomości j. niemieckiego (poziom minimum B1) - wymóg konieczny

Mile widziane

  • Doświadczenie administracyjne nie jest wymagane - będzie Twoim dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Wynagrodzenie od 5500 do 6000 zł brutto na miesiąc - stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Dodatek językowy nawet do 1150 zł miesięcznie!
  • Dodatkowe dni wolne
  • Biuro w dogodnej lokalizacji Szczecina
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • dofinasowanie do żłobka lub przedszkola
  • dodatkowe dni wolne dla rodziców
  • bonus świąteczny

Adecco Poland Sp. z o.o.

We are the world's leading company that provides HR solutions, offers temporary and permanent employment services as well as outsourcing services in all sectors.

Adecco Poland Sp. z o.o. is the Employment Agency No. 364

Pracownik administracyjny z językiem niemieckim, Szczecin