Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyno-biurowy z j. włoskim

LUXURY FASHION SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie stanów magazynowych
  • wprowadzanie i wystawianie faktur
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji
  • inne zlecone zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie - kryterium obowiązkowe
  • znajomość programu Wapro Mag – kryterium obowiązkowe

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie
  • pracę w sektorze mody Premium& luxury
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Mile widziane CV w języku włoskim.

Pracownik administracyno-biurowy z j. włoskim, Warszawa