Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik aministracyjno-biurowy z językiem włoskim

TrackyService Polska Sp. z o.oO firmie

  • Wilcza 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

TrackyService Polska Sp. z o.o

Wilcza 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta

  • pozyskiwanie potencjalnych klientów drogą telefoniczną

  • porządkowanie dokumentów

  • inne prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • znajomość języka włoskiego na poziomie minimum B1

  • znajomość pakietu MS Office (głównie Outlook, Excel i Word)

  • umiejętność pracy w zespole

  • obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina

  • duże zaangażowanie i niezależny styl pracy

To oferujemy

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (poprzedzone miesięcznym okresem próbnym)

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji, rozwijającej swoje struktury w Polsce

  • pakiet medyczny Medicover

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

O nas

Tracky Service Polska sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży obsługi logistyki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm transportowych świadczącym swoje usługi w Europie.