Logo Pracuj.pl

Pracownik Anodowni

Aliplast Sp. z o. o.O firmie

Aliplast Sp. z o. o.

Wacława Moritza 3

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiału do procesu produkcji,
  • Weryfikacja jakości materiału po procesie produkcyjnym,
  • Prawidłowe zabezpieczenie materiału,
  • Wymagana dokładność i szybkość wykonywanych czynności,
  • Postępowanie zgodne z instrukcjami pracy,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Prace manualne.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność współpracy z innymi pracownikami,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego w całości finansowanego przez Pracodawcę
  • Wspieranie aktywności pracowniczych (dofinansowanie do kart MultiSport, Aliplast Runner Team, Aliplast Fishing Team).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Spółka Alipast, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to prężnie rozwijający się na polskim rynku producent profili aluminiowych. Firma Aliplast powstała w 2002 roku, od pierwszych lat działalności Spółka Aliplast skupiła się na inwestycjach i rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz wdrażaniu nowych innowacyjnych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 830 pracowników i na tym nie zaprzestaje. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski i Europy została zauważona na rynku.

Pracownik Anodowni, Wacława Moritza 3, Lublin