Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Back Office – dział eksportu

TREC NUTRITIONO firmie

TREC NUTRITION

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zamówień od klientów zagranicznych firmy w porozumieniu z pozostałymi pracownikami działu

  • prowadzenie bieżącej korespondencji z wybranymi klientami zagranicznymi

  • prowadzenie obsługi klientów zagranicznych firmy

  • przygotowywanie dokumentów handlowych związanych z realizacją transakcji

  • prowadzenie i aktualizacja baz adresowych, asortymentowych i cenowych

  • bieżąca kontrola stanu płatności klientów zagranicznych firmy

  • bieżąca kontrola statusu realizacji zamówień

  • współpraca z magazynem, działem logistyki oraz działem rejestracji produktów

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • miłe usposobienie i gotowość do nauki

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie korespondencji z klientem i bieżącą komunikację

  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MsOffice (Word, Excel)

  • znajomość obsługi programów typu ERP – Optima / Subiekt

  • terminowość, dokładność oraz komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy kapitałowej, będącej jednym z największych podmiotów farmaceutycznych w Europie Środkowej

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • benefity pozapłacowe

Firma Trec Nutrition Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem suplementów diety i wysokiej klasy odzieży sportowej.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

tel. 58 6601351