Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Baru / Kelner/ka

PHH Hotele Sp. z o.o.

  • Solna 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Solna 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą gości hotelowych

  • obsługa kasy fiskalnej

  • przyjmowanie zamówień od gości

  • serwowanie dań oraz napoi

  • dbałość o wysoki standard oraz jakość usług

Nasze wymagania

  • miła aparycja i wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dobra organizacja pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, pozytywne nastawienie

  • mile widziana znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe wynagrodzenie zasadnicze

  • opiekę medyczną

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

  • pakiety ubezpieczeń na życie dla pracownika i członków rodziny na preferencyjnych warunkach

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PHH HOTELE Sp. z o.o. posiadająca sieć obiektów hotelowych w całej Polsce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Pracownik Baru / Kelner

Przewiń do profilu firmy

ZAPRASZAMY DO APLIKACJI

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku dla potrzeb procesu rekrutacji.