Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biblioteki uczelnianej

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

  • Mickiewicza 29, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Mickiewicza 29

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Biblioteki, w tym gromadzenie, opracowanie, analiza, udostępnianie zbiorów

  • Prowadzenie prawidłowej i rzetelnej dokumentacji biblioteki na podstawie obowiązujących przepisów

  • Przesyłanie danych do systemu Polska Bibliografia Naukowa

  • Współpraca z księgarniami, wydawnictwami

  • Współpraca z innymi działami uczelni i kadrą naukowo-dydaktyczną

  • Redagowanie pism i tworzenie dokumentów

  • Dbałość o stan techniczny księgozbioru

  • Współpraca z administracją uczelni

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym profilu (minimum 2 lata)

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • Umiejętność wyszukiwania informacji

  • Znajomość rynku wydawniczego

  • Umiejętność redagowania korespondencji urzędowej

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Komunikatywność oraz otwartość w kontaktach interpersonalnych

  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Mile widziane

  • Znajomość programu bibliotecznego Libra2000

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (po okresie próbnym)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Zakres wymaganych dokumentów:

  • CV + list motywacyjny proszę przesłać w formie jednego dokumentu WORD lub PDF

  • o nazwie: nazwisko-imię.doc/pdf W temacie wiadomości e-mail proszę wpisać: Biblioteka – Nazwisko Imię

  • Prosimy także umieścić następującą klauzulę:

  • "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracownik biblioteki w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach"

Aplikacja:

Dokumenty należy składać do dnia 07.06.2021 r. drogą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania lub przesłać na adres:

ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach zgodnie

z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2018 poz. 1000)