Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura ds. Administracyjno-Handlowych

  • Choroszcz, Białystok, Łyski (pow. białostocki), podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRACOWNIK BIURA DS ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH
    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Choroszcz (okolice), Łyski (pow. białostocki)

    Obowiązki

    • Zróżnicowane zadania administracyjno-handlowe w tym zakresie obsługi biura i obsługa klienta
    • przygotowanie dokumentacji pod rozliczenie sprzedaży oraz produkcji zakładu
    • wsparcie działu sprzedażowego
    • kontakty z klientami
    • przyjmowanie i wypisywanie zamówień
    • fakturowanie klientów
    • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Umiejętność samodzielnej pracy oraz współdziałania w zespole
    • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office, MA Excel
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność
    • dokładność oraz rzetelność
    • systematyczność

    Oferujemy

    • Stabilność zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.