Logo Pracuj.pl

Pracownik biura Fundacji

FUNDACJA SZANSA DLA NIEWIDOMYCHO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pełnego wsparcia merytorycznego dla Przełożonego
  • Wykonywanie prac organizacyjnych
  • Poradnictwo w zakresie rehabilitacji osób z niepełnosprawnością
  • Koordynacja zadań zleconych, współpraca z innymi pracownikami
  • Aktywny udział w realizacji projektów, prowadzenie własnych projektów
  • Zarządzanie kalendarzem
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji
  • Wsparcie w organizowaniu konferencji, szkoleń, spotkań, podróży
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej i merytorycznej
  • Dbałość o rozwój nowych inicjatyw w celu rozwoju Fundacji
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji

Nasze wymagania

  • Student/ka / absolwent/ka studiów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Profesjonalne podejście do zadań
  • Skrupulatność, ambitna postawa
  • Znajomość i umiejętność obsługi mediów społecznościowych i innych narzędzi internetowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy i praktyka w tej dziedzinie
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Instytucji i ciekawym zespole
  • Możliwość poszerzenia wiedzy dotyczącej NGO, konkursów i projektów
  • Możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę przy ciekawych i rozwijających projektach oraz zadaniach
  • Praca połączona z realizacją misji i pomocą innym

FUNDACJA SZANSA DLA NIEWIDOMYCH

Fundacja została założona w 1992 roku przez niewidomych i ich widzących przyjaciół. Nasze działania koncentrują się na wspieraniu osób, które straciły wzrok, a medycyna nie daje im nadziei na poprawę losu. Jesteśmy organizacją, która doradza niewidomym i słabowidzącym, jak aktywnie żyć i odnosić sukcesy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać administracyjnie biuro w realizacji aktualnych projektów i zadań

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Pracownik biura Fundacji, Katowice