Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura Fundacji

FUNDACJA SZANSA DLA NIEWIDOMYCH

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pełnego wsparcia merytorycznego dla Przełożonego

  • Wykonywanie prac organizacyjnych

  • Poradnictwo w zakresie rehabilitacji osób z niepełnosprawnością

  • Koordynacja zadań zleconych, współpraca z innymi pracownikami

  • Aktywny udział w realizacji projektów, prowadzenie własnych projektów

  • Zarządzanie kalendarzem

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji

  • Wsparcie w organizowaniu konferencji, szkoleń, spotkań, podróży

  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej i merytorycznej

  • Dbałość o rozwój nowych inicjatyw w celu rozwoju Fundacji

  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji

Nasze wymagania

  • Student/ka / absolwent/ka studiów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Profesjonalne podejście do zadań

  • Skrupulatność, ambitna postawa

  • Znajomość i umiejętność obsługi mediów społecznościowych i innych narzędzi internetowych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy i praktyka w tej dziedzinie

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Instytucji i ciekawym zespole

  • Możliwość poszerzenia wiedzy dotyczącej NGO, konkursów i projektów

  • Możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Pracę przy ciekawych i rozwijających projektach oraz zadaniach

  • Praca połączona z realizacją misji i pomocą innym

Fundacja została założona w 1992 roku przez niewidomych i ich widzących przyjaciół. Nasze działania koncentrują się na wspieraniu osób, które straciły wzrok, a medycyna nie daje im nadziei na poprawę losu. Jesteśmy organizacją, która doradza niewidomym i słabowidzącym, jak aktywnie żyć i odnosić sukcesy.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierać administracyjnie biuro w realizacji aktualnych projektów i zadań

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.