Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Handlowego

Dobre Okna i Drzwi Agnieszka RatajczakO firmie

  • Wiejska 2B
    Cieszyn, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak

Wiejska 2B

Cieszyn

 Dobre Okna i Drzwi jest rowijającą się firmą o profilu handlowo- usługowym w branży budowlanej. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy w zakresie sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej w pełnym zakresie.

Obsługujemy nowe budowy, rekonstrukcje budynków oraz większe inwestycje. Działamy na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osobę na stanowisko administracyjno-handlowe, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie umów, obsługę klientów indywidualnych oraz prowadzenie dokumentacji firmy w tym wystawianie dokumentów sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w dziale handlowym o profilu inwestycyjnym,
  • wykształcenie min. średnie - mile widziane technikum budowlane,
  • znajomość obsługi komputera- pakiet Office,
  • podstawowa znajomość j. czeskiego,
  • sumienność i dokładność,
  • gotowość do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu oferowanych produktów.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pewne i terminowe wynagrodzenie z dodatkiem prowizyjnym,
  • ponadto możliwość rozwoju i szkolenia przygotowujące do pracy.

Ogłoszenie archiwalne