Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura i działu księgowości w Instytucie Literatury

INSTYTUT LITERATURY O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dyrektor Instytutu Literatury ogłosił nabór kandydatów na stanowisko:
pracownik biura i działu księgowości w Instytucie Literatury.

Aplikacje można składać w terminie do 22 stycznia 2021 r.

Miejsce pracy: Kraków

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu,
  • Przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek przychodzących. Nadawanie korespondencji i przesyłek wychodzących w programie pocztowym i kurierskim,
  • Przyjmowanie i obsługa gości,
  • Odbieranie telefonów,
  • Obsługa skrzynki  mailowej sekretariatu Instytutu Literatury,
  • Skanowanie dokumentów,
  • Ścisła współpraca z Asystentką Dyrektora i Kierownikiem biura,
  • Wprowadzanie danych do symfonii (imię i nazwisko, adres, konto bankowe, US), z tytułu umów cywilno-prawnych,
  • Skanowanie umów cywilno-prawnych do wypłaty,
  • Sprawdzanie umów cywilno-prawnych pod względem formalno-rachunkowym,
  • Przeglądanie segregatorów z umowami cywilno-prawnymi  po rozliczeniu,
  • Wykonywanie innych poleceń dyrektora

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy biurowej min. 6 miesięcy
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • swoboda rozmów telefonicznych
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • obsługa programów pakietu Microsoft Office
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych
  • rzetelność, terminowość
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w instytucji kultury
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
  • ciekawą i samodzielną pracę

Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone tylko z osobami wstępnie wybranymi na podstawie złożonych dokumentów.

Instytut Literatury zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo powiadomienia o decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranej osoby.

Zainteresowanych prosimy o składanie zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV poprzez aplikowanie na stronie Pracuj.pl
w terminie do dnia 22 stycznia 2021 roku.

Ogłoszenie archiwalne