Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura i magazynu

Convel Sp. j.

Kopijników 75A

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie elementów elektronicznych do zleceń produkcyjnych

  • skanowanie i wydawanie elementów na produkcję, przyjmowanie oraz liczenie nadwyżek zwróconych po produkcji

  • podstawowa obsługa modułu magazynowego w systemie ERP Streamsoft - lokalizowanie i wydania materiałów, rozliczanie zwrotów (zapewniamy wsparcie i wdrożenie)

  • dbanie o właściwe rozmieszczenie materiałów w magazynie

  • odpowiedzialność za przygotowanie produktów do wysyłki - skanowanie etykiet, precyzyjne pakowanie małych i delikatnych urządzeń elektronicznych

  • precyzyjne oklejanie małych urządzeń etykietami, przeprowadzanie podstawowych testów produktów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka odpowiedzialność, skrupulatność

  • samodzielność i otwartość na nowe obowiązki

  • podstawowa znajomość komponentów elektronicznych lub zdolność do szybkiej nauki w tym zakresie

  • wysoka sprawność manualna

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • kultura osobista

  • brak nałogów

Mile widziane

  • wykształcenie średnie - elektroniczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • profesjonalne przyuczenie do pracy

  • stałe wynagrodzenie

  • umowę o pracę po okresie próbnym na zleceniu

  • pracę na cały etat 8.00- 16.00

  • miłą atmosferę

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji urządzeń elektronicznych.

Przewiń do profilu firmy