Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Konstrukcyjnego

ARMA Marek Jachimowicz

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Emilii Sczanieckiej 9

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja bieżących zamówień

  • przygotowywanie ofert handlowych (w tym ofert z wizualizacją w programach typu Autodesk Inventor)

  • tworzenie projektów konstrukcji

  • pomoc techniczna i doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu

  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

  • całościowa opieka nad prowadzonymi projektami (od kontaktu z klientem, przez wykonanie oferty, po nadzór nad wykonawstwem fizycznym konstrukcji)

Podział czasu pracy
95%

Praca biurowa

5%

Pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w programie Autodesk Inventor

  • znajomość rysunku technicznego i nomenklatury technicznej

  • obsługa komputera w stopniu zaawansowanym (środowisko Windows, MS Office)

  • zaangażowanie w pracę, otwartość na rozwój, rzetelność, sumienność oraz dokładność w powierzonych zadaniach

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów handlowo-magazynowych (np. Comarch Optima)

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w godzinach 8.00-16.00 oraz wolne weekendy

  • ciekawe i różnorodne zadania

  • możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności

  • pracę w miłej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie zespołu

  • dbałość o bezpieczeństwo i wygodę pracy poprzez wysoki standard biura

Firma ARMA, posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży na terenie całego kraju systemu profili aluminiowych i systemu rurkowego oraz konstrukcji przemysłowych, poszukuje kandydata na stanowisko pracownika biura konstrukcyjnego.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.arma.info.pl

Przewiń do profilu firmy