Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Marketu ds. Systemu Gospodarki Towarowej

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w OBI ...bo warto!

    Do nowego marketu w Zabrzu poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Biura Marketu ds. Systemu Gospodarki Towarowej

    Miejsce pracy: Zabrze - Zabrze/delta

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnianie prawidłowego funkcjonowania oraz prawidłowej obsługi urządzeń biurowych i systemowych
    • Zapewnianie prawidłowego funkcjonowania wewnętrznego systemu OBI
    • Pielęgnacja bazy danych artykułów
    • Druk etykiet cenowych

    Wymagania:

    • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń peryferyjnych
    • Znajomość zagadnień sieci komputerowych
    • Znajomość zagadnień obrotu towarowego
    • Wiedza z zakresu asortymentu marketów budowlanych i procesów operacyjnych marketu będzie dodatkowym atutem
    • Dokładność i terminowość
    • Samodzielność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    Ponadto:

    • wyjścia integracyjne
    • przewidywalny grafik pracy
    • odzież roboczą
    • przyjazną atmosferę
    • wyprawki szkolne

    FacebookPinterestInstagram
    AplikujObi