Oferta pracy

Pracownik Biura Obsługi Klienta

API.PL Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

API.PL Sp. z o.o w Rąbieniu k. Łodzi, dystrybutor materiałów i urządzeń do druku wielkoformatowego i sitodruku, poszukuje współpracowników na stanowisko:

Zakres zadań:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie dot. procesu sprzedaży produktów i usług oferowanych przez API.PL Sp. z o.o.,
  • wspieranie handlowców w realizacji transakcji sprzedaży,
  • przyjmowanie, realizacja zamówień klientów,
  • wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych w systemie finansowo-księgowym,
  • prowadzenie podręcznego magazynu towarów w Oddziale,
  • obsługa administracyjna biura,
  • raportowanie do przełożonego z realizacji powierzonych zadań,
  • współpraca z Centralą i Oddziałami Spółki w zakresie realizowanych czynności.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu sitodruku i druku wielkoformatowego,
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office),
  • wysoka kultura osobista,
  • otwartość w kontaktach interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy