Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Klienta

POLYXO sp. z o.o.

  • Nowopogońska 98
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Nowopogońska 98

Czeladź

Polyxo Sp. z o.o. jest spółką córką dwóch włoskich producentów, którzy od ponad 40 lat dostarczają rozwiązania z tworzyw sztucznych dla branży budowlanej. Dystrybucja naszych produktów prowadzona jest poprzez wyspecjalizowane hurtownie materiałów budowlanych, jak i sieci marketów.

Do naszej centrali w Czeladzi poszukujemy osób, które są nastawione na pracę zespołową, otwarte na uczenie się nowych standardów, potrafią wyciągać błędy z porażek i celebrować sukcesy. Dla nas liczy się Twoja osobowość i nastawienie. Możesz zaczynać swoją karierę lub posiadać wiele lat doświadczenia w innych branżach.

Opis stanowiska:

Jako pracownik Biura Obsługi Klienta będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie zamówień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, współpracę z Regionalnymi Kierownikami i Dyrektorami Sprzedaży.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i chęci nauki naszych standardów.
  • Obsługa komputera : praca z programami ERP, MS Office, Outlook
  • Pozytywnego nastawienia

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Koleżeńską i wspierającą atmosferę
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Ogłoszenie archiwalne