Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przesyłki kurierskie
    Dostarczamy nawet tego samego dnia
    Firma BPS Przesyłki Kurierskie działająca od 19 lat na rynku oferuje usługi kurierskie krajowe i międzynarodowe. Specjalizujemy się w dobieraniu odpowiednich usług dla klientów. Nasza oferta obejmuje zarówno koperty, paczki jak również palety. Wśród firm korzystających z naszych usług są przedsiębiorstwa działające w różnych branżach: telekomunikacyjnej, finansowej, medialnej i handlowej.

    Obecnie poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • obsługa telefoniczna klientów i spedytorów,
    • rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas wykonywania usług logistycznych,
    • prace administracyjno-organizacyjne.

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
    • umiejętności organizacji pracy własnej,
    • dobra znajomość pakietu MSOffice – atutem będzie dobra znajomość programu Exel
    • rzetelność, dokładność i obowiązkowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • komunikatywność, dynamiczność w działaniu,
    • dobra organizacja czasu pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę pon.-ptk, w godzinach 8-16 lub 9-17,
    • pracę w młodym pełnym energii i zapału zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności,
    • pracę w miłej atmosferze.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    klikając przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami