Logo Pracuj.pl

Pracownik Biura Obsługi Klienta

GŁOTECH SP Z O OO firmie

  • Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

GŁOTECH SP Z O O

Piastowska 5

Głogów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów serwisu oraz dbanie o ich pełną satysfakcję,
  • realizacja planów i celów biznesowych,
  • dbanie o terminowość i najwyższą jakość świadczonych usług,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac,
  • identyfikacja i zamawianie części do napraw pojazdów,
  • magazynowanie towarów- oznaczanie, kompletowanie, kontrola stanów magazynowych,
  • obsługa programów magazynowo- sprzedażowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • obsługa klientów wg standardów firmy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • znajomość procesów sprzedażowych, dokumentacji i programów magazynowosprzedażowych,
  • dobra prezencja, pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania kontaktów z klientem.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość procesów sprzedażowych oraz wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu mechanicznym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną i wspierającą atmosferę.
  • możliwość rozwoju zawodowego przy pomocy profesjonalnych szkoleń,
  • benefit: bezpłatny parking, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do urlopu, bony okolicznościowe, spotkania integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • bony okolicznościowe

Złóż aplikację (tj. CV, list motywacyjny) drogą elektroniczną – za pomocą przycisku APLIKUJ lub skontaktuj się z nami telefoniczny pod numerem 76 835 00 66 wew. 313.

Jesteśmy firmą, która koncentruje się na naprawach pogwarancyjnych samochodów osobowych i dostawczych, ale posiadamy również bogatą ofertę usług naprawczych i serwisowych dla autobusów i pojazdów ciężarowych. Dbamy o zapewnienie najwyższych standardów oraz kompletność oferowanych usług dlatego zajmujemy się nie tylko naprawami, ale posiadamy własną Stację Kontroli Pojazdów oraz oferujemy mycie pojazdów.

Pracownik Biura Obsługi Klienta, Piastowska 5, Głogów