Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta – Infolinia Energetyczna

  • Łódź, Zgierz, Ksawerów (pow. łęczycki), Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Biuro Obsługi Klienta – Infolinia Energetyczna

    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź, Zgierz, Ksawerów (pow. łęczycki)
    BOKIE/WS - 05/2018

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów – tylko infolinia przychodząca
    • Doradztwo i pomoc w wyborze ofert dopasowanych do potrzeb Klienta
    • Wyszukiwanie informacji o oddziałach firmy
    • Korespondencja e-mail
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
    • Rozpatrywanie zgłoszeń, reklamacji

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średniego
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
    • Komunikatywności oraz dobrej dykcji
    • Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży

    Co oferujemy:

    • Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy
    • Wsparcie Opiekuna oraz zespołu, na który zawsze możesz liczyć, przez cały okres zatrudnienia
    • Umowę o pracę po okresie wstępnym
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • Pracę w przedziale godzinowym 07:00-19:00-bez zmian nocnych i weekendów
    • Jasną i realną ścieżkę kariery
    • Atrakcyjne premie kwartalne
    • Możliwość udziału w konkursach z licznymi nagrodami
    • Dogodną i ciekawą lokalizację miejsca pracy w centrum Łodzi
    • Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych,
    • Opiekę medyczną w atrakcyjnych pakietach
    • Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.