Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Inowrocław, Latkowo (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 05.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Renomowana Fabryka Okien i Drzwi
    w Inowrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Inowrocław (okolice), Latkowo (pow. inowrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • obsługa powierzonej grupy klientów w zakresie ofertowania i wyceny
    • ścisła współpraca z mobilnym przedstawicielem handlowym w zakresie obsługi klienta B2B

    Wymagania:

    • dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność
    • otwarcie na pozyskiwanie wiedzy w zakresie oferty produktowej pracodawcy
    • zaangażowanie w realizowanie powierzonych zadań
    • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
    • wykształcenie minimum średnie

    Oferujemy:

    • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie(poszukujemy TYLKO kandydatów gotowych na długotrwałą współpracę, gdyż cykl wdrożenia do pracy trwa przynajmniej kilka miesięcy)
    • ciekawą i satysfakcjonującą materialnie pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    bottom