Logo Pracuj.pl

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Statica Sp. z o.o.O firmie

Statica Sp. z o.o.

Kuźnicy Kołłątajowskiej 13

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa telefoniczna klientów,
  • księgowanie wpłat, fakturowanie,
  • przygotowywanie rozliczeń i raportów,
  • monitorowanie ciągłości działania serwisów internetowych.

Nasze wymagania

  • rzetelność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zasad funkcjonowania rynków finansowych (giełda, forex, kryptowaluty),
  • znajomość systemu operacyjnego Linux.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość przynajmniej częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość rozwoju w dziedzinach powiązanych z wytwarzaniem oprogramowania oraz rynkami finansowymi.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne

Statica to stabilna firma programistyczna o ugruntowanej od lat pozycji rynkowej, dostarczająca wysoce specjalizowane usługi dla największych polskich banków. Większość naszej pracy to produkty własne, projektowane i wykonywane na miejscu. Nasi klienci to między innymi: Dom Maklerski BOŚ, Biuro Maklerskie Santander, BM ING Banku Śląskiego, DM Banku BPS, DM mBank, BM Alior Bank, DM Millenium, DM Banku Handlowego, CDM Pekao, DI Xelion, DM BDM, Noble Securities, Ipopema Securities, DM PKO Banku Polskiego.

Pracownik Biura Obsługi Klienta, Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, Kraków