Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura obsługi klienta

Chemitech Sp. z o.o.o

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Cechowa 51

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z kontrahentami zagranicznymi, krajowymi oraz klientami detalicznymi,

  • bieżącą realizację zamówień,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji handlowej,

  • bieżącą współpracę z innymi działami w firmie,

  • sporządzanie analiz sprzedażowych, znajomość arkusza kalkulacyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość programu CDN XL lub podobnych,

  • mile widziana znajomość platformy e-commerce PrestaShop,

  • wymagana znajomość pakietu Office,

  • łatwość poruszania się w programach magazynowo – księgowych,

  • umiejętność swobodnej komunikacji z ludźmi,

  • doskonała organizacja pracy, sumienne wykonywanie obowiązków,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność i łatwość w podejmowaniu decyzji.

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wdrożenie i opieka na starcie,

  • system szkoleń.

Firma Chemitech Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor środków chemicznych i higienicznych z długoletnim doświadczeniem, które zdobywane jest między innymi dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami profesjonalnej chemii i materiałów higienicznych w kraju, Europie i na świecie.

Przewiń do profilu firmy