Oferta pracy

Pracownik biura obsługi klienta

"LOCKPOL" SP. Z O.O.O firmie

"LOCKPOL" SP. Z O.O.

Starorudzka 16a

Łódź

Firma produkcyjna w branży mechaniczno-elektrotechnicznej  działająca na rynku polskim i europejskim od 30 lat poszukuje:
Pracownika biura obsługi klienta

Podstawowe obowiązki:

  • Wprowadzanie zamówień sprzedaży do systemu
  • Wystawianie dokumentów sprzedaż, faktur, listów przewozowych
  • Monitorowanie płatności
  • Współpraca z innymi działami
  • Udzielanie informacji telefonicznych
  • Uzgadnianie wysyłek z firmami spedycyjnymi

Niezbędne wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowe umiejętności ekonomiczne np. obliczanie marży i narzutu
  • Znajomość obsługi komputera, w tym MS Office, Excel
  • Znajomość obsługi programu ERP Comarch np. Comarch XL lub zbliżonych
  • Umiejętność pracy równoległej, zdolność hierarchizacji zadań pod względem ich priorytetu

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność nawiązywanie relacji z Klientem
  • Dodatkowy atut - doświadczenie w branży technicznej.
  • Zaangażowanie, pozytywne nastawienie

Co możemy Ci zaproponować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia w zakresie obowiązujących standardów w firmie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Pakiet medyczny
  • Uczciwe zarobki

Osoby spełniające powyższe wymagania zachęcamy do aplikowania oraz wysyłki CV.
Dajemy sobie prawo do prowadzenia procesu rekrutacyjnego w trybie ciągłym lub jego wcześniejszego zakończenia w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata.

Jeśli zgadzasz się, aby Twoja kandydatura była rozpatrywana także podczas naszych przyszłych rekrutacji, możesz dołączyć zapis:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ŁUCZNIK – Lockpol również do celów przyszłych postępowań rekrutacyjnych, aż do wycofania przeze mnie zgody.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy