Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura obsługi klienta

Gandalf Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Beskidzka 37

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Klienta m.in. udzielanie informacji o ofercie, statusie zamówienia, przyjmowanie zamówień itp.

  • obsługa zamówień złożonych przez Klientów oraz przyjmowanie reklamacji

  • bezpośrednia obsługa Klienta i wydawanie zamówień

  • budowanie dobrych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy

  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe

  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • Zniżki pracownicze na zakupy w naszym sklepie

  • Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników