Ta oferta pracy jest nieaktualna od 531 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STK TVSAT 364

    Stowarzyszenie Telewizji Kablowej TV - SAT 364

    Jesteśmy stabilną firmą z ponad 20-letnim stażem w branży multimedialnej.

    Świadczymy dostęp do takich usług jak: telewizja analogowa i cyfrowa , telefonia stacjonarna oraz szerokopasmowy Internet. Jako lokalny operator z bogatym portfolio usług realizujemy dalszy rozwój naszych usług jak i powiększanie bazy klientów.

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie
    Numer referencyjny: 01/BOK/2017

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż usług multimedialnych firmy w biurze obsługi klienta (Telewizja Analogowa, Telewizja Cyfrowa, Internet, Telefonia Stacjonarna),
    • podpisywanie umów, archiwizacja dokumentów, wprowadzanie nowych promocji i ofert do portfolio operatora,
    • doradztwo techniczne i ofertowe dla abonentów,
    • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami w celu identyfikacji ich bieżących potrzeb,
    • realizacja założonych celów sprzedażowych,
    • udział w tworzeniu nowej wizji działu handlowego.

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie zawodowe w branży usług multimedialnych lub pokrewnej (mile widziane doświadczenie w firmie handlowo-usługowej)
    • znajomość procesów oraz technik sprzedaży i negocjacji
    • mile widziana znajomość rynku branży telewizyjno-internetowej oraz technologii internetowej i telewizyjnej
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • energiczność
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • wysoka kultura osobista
    • samodzielność i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • doskonała organizacja pracy własnej
    • dokładność i rzetelność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestniczenia w szkoleniach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STK TV-SAT 364 z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest STK TV-SAT 364 z siedzibą w Łodzi przy ul. Gorkiego 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.