Ta oferta pracy jest nieaktualna od 308 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

STK TVSAT 364

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej TV - SAT 364

Jesteśmy stabilną firmą z ponad 20-letnim stażem w branży multimedialnej.

Świadczymy dostęp do takich usług jak: telewizja analogowa i cyfrowa , telefonia stacjonarna oraz szerokopasmowy Internet. Jako lokalny operator z bogatym portfolio usług realizujemy dalszy rozwój naszych usług jak i powiększanie bazy klientów.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Numer referencyjny: 01/BOK/2017

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług multimedialnych firmy w biurze obsługi klienta (Telewizja Analogowa, Telewizja Cyfrowa, Internet, Telefonia Stacjonarna),
  • podpisywanie umów, archiwizacja dokumentów, wprowadzanie nowych promocji i ofert do portfolio operatora,
  • doradztwo techniczne i ofertowe dla abonentów,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami w celu identyfikacji ich bieżących potrzeb,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • udział w tworzeniu nowej wizji działu handlowego.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w branży usług multimedialnych lub pokrewnej (mile widziane doświadczenie w firmie handlowo-usługowej)
  • znajomość procesów oraz technik sprzedaży i negocjacji
  • mile widziana znajomość rynku branży telewizyjno-internetowej oraz technologii internetowej i telewizyjnej
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • energiczność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestniczenia w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STK TV-SAT 364 z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest STK TV-SAT 364 z siedzibą w Łodzi przy ul. Gorkiego 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się