Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Proteon Pharmaceuticals S.A.

    Proteon Pharmaceuticals S.A. jest polską firmą technologiczną działającą w sektorze biotechnologii. Nasz zespół

    prowadzi projekty naukowo-badawcze, realizując równolegle działalność usługową. Podstawowym obszarem

    działalności naukowej firmy jest rozwój nowej generacji preparatów przeciwbakteryjnych wykorzystujących działanie

    bakteriofagów mających zastosowanie w medycynie weterynaryjnej.

    Miejsce pracy: Łódź

    Krótki opis stanowiska:

    • Reprezentowanie firmy poprzez prowadzenie Biura Obsługi Klienta zgodnie z wytycznymi, kontakt z klientami i kontrahentami spółki, obsługa procesu zamówień i wysyłek

    Obowiązki:

    • Prowadzenie Biura Obsługi Klienta zgodnie z przyjętymi standardami;
    • Udzielanie informacji w odpowiedzi na wpływające pytania;
    • Dbanie o kompletność i aktualność przekazywanych informacji;
    • Przyjmowanie i obsługa wpływających zamówień drogą e-mail, telefoniczną i listowną;
    • Bieżąca obsługa baz kontaktowych i dbanie o ich aktualność i poprawność;
    • Wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych;
    • Przygotowywanie wysyłek i odpowiedzialność za ich terminowa realizację;
    • Przygotowywanie raportów i opracowań z bieżącej działalności Biura Obsługi Klienta;
    • Przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych;
    • Współpraca z Laboratorium Badawczym i innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Kluczowe kompetencje:

    • Dokładność i dbałość o szczegóły,
    • Zdolność do wyznaczania priorytetów i skuteczne zarządzanie sobą w czasie,
    • Umiejętność budowania relacji z klientami,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność współpracy,
    • Asertywność, ale także dyplomatyczność,
    • Wysoka kultura osobista i wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • Dobra obsługa komputera PC, pakietu MS Office.
    • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Proteon Pharmaceuticals SA z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Proteon Pharmaceuticals SA z siedzibą w Łodzi przy ul. Tylnej 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.