Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biura obsługi klienta

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ies Polska

    Firma Ies Polska, dystrybutor odzieży reklamowej zatrudni sumienną, komunikatywną i kreatywną osobę do działu sprzedaży - obsługi Klienta.

    Miejsce pracy: Olsztyn
    Numer referencyjny: biuro/marzec/2018

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klientów: e-mail; telefon
    • tworzenie ofert oraz zleceń zamówień
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • dbałość o obieg dokumentacji handlowej zgodnie z procedurami, współpraca z magazynem
    • pozyskiwanie klientów

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • obsługa programów MS Office; wysoka kultura osobista,
    • znajomość jęz. angielskiego,
    • wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych działań,
    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
    • pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • mile widziane: znajomość obsługi programów graficznych i programu Subiekt GT; doświadczenie w sprzedaży, branży reklamowej,

    Oferujemy:

    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z przyjazną kulturą organizacyjną, w młodym, ambitnym zespole;
    • stabilne warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Proszę o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).