Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atut Rental Sp. z o.o.

    ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 28 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży
    i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę
    dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

     Dołącz do naszego nowego oddziału w Poznaniu jako:

    Miejsce pracy: Poznań
    Opis stanowiska:
    • obsługa klienta w Oddziale Wypożyczalni,
    • wystawianie umów i faktur,
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
    • przyjmowanie rezerwacji na sprzęt.
    Wymagania:
    • co najmniej 2-letni staż na stanowisku w Biurze Obsługi Klienta,
    • umiejętność wystawiania dokumentów (umowy, faktury VAT),
    • dokładność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziana: znajomość maszyn budowlanych i rynku budowlanego.

    Oferujemy:
    • interesujące warunki pracy,
    • atrakcyjny system premiowania,
    • pakiet socjalny – opiekę medyczną, program MultiSport, dofinansowania z funduszu socjalnego,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Pracownicy są naszą największą wartością!

    Dowiedz się o nas więcej: www.atutrental.com.pl

    ATUT RENTAL Twoim Atutem!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."