Pracownik biura obsługi klienta

  • Przeźmierowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-22
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jeśli masz otwarty umysł, czujesz potencjał e-commerce i interesujesz się marketingiem internetowym, dołącz do naszego zespołu!
     W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
    Pracownika biura obsługi klienta

    Miejsce pracy: Przeźmierowo/k. Poznania
    Wymagania

    • biegła znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
    • dokładność, rzetelność i obowiązkowość,
    • wysoka kultura osobista
    • doskonała organizacja pracy
    • elastyczność
    • samodzielność działania
    • dobre nastawienie
    Obowiązki

    • wymiana korespondencji dot. zamówień z partnerem
    • koordynowanie i nadzorowanie zleceń
    • skrupulatne dopilnowywanie terminów zleceń i wysyłki
    • rzetelne i precyzyjne aktualizowanie zamówień
    • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień
    • pilotowanie stanów magazynowych materiałów produkcyjnych
    • tłumaczenia dokumentów
    • zarządzanie obiegiem dokumentów
    • fakturowanie
    • wysyłka, wystawianie dokumentów przewozowych oraz dokumentów celnych
    • stały kontakt z dostawcami usług i materiałów
    • ścisła współpraca z przedstawicielem partnera
    • dbanie o prawidłowy przepływ informacji
    • wsparcie pracy działu

    Oferujemy:

    • rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,
    • współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem zapewniającym,
    • wsparcie techniczne przy bardziej zaawansowanych projektach,
    • realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • pełne szkolenie produktowo-sprzedażowe.

    DOCENIAMY PRACOWNIKA I JEGO ZAANGAŻOWANIE DAJĄC:

    • dobre warunki pracy,
    • partnerskie stosunki Pracownik - Pracodawca,
    • zatrudnienie bezpośrednio na podstawie umowy o pracę.
    Odwiedź naszą stronę i dowiedz się kim jesteśmy!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".