Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Klienta

mToilet Sp. z o.o. O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

mToilet Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań mobilnych zabezpieczeń sanitarnych.

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów – przyjmowanie zamówień, aktywna sprzedaż usług, ofertowanie usług,
  • Posprzedażowa telefoniczna i mailowa obsługa Klienta – obsługa zleceń, rozliczanie płatności,
  • Współpraca z działami firmy - działem handlowym, działem operacyjnym, działem windykacji,
  • Wprowadzanie danych do systemu CMR, w tym wystawianie faktur,
  • Obsługa administracyjna biura,
  • Obsługa korespondencji,
  • Wystawianie faktur.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy, telefon, laptop
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed, Multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne