Oferta pracy

Pracownik biura obsługi klienta

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

  • Sękowo (pow. szamotulski)

    Sękowo (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa klientów, udzielanie informacji

  • obsługa programu wagowego, przyjmowanie dostaw

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów w firmie

  • optymalizacja kosztów transportu

  • obsługa sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność, odpowiedzialność

  • znajomość obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę w renomowanej firmie

  • miejsce pracy znajduje się w Sękowie, 30 km na zachód od Poznania

Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt jest sp. z o.o. istniejącą od 22 lat. Produkujemy dodatki paszowe, posiadamy własną fermę krów mlecznych. Naszymi odbiorcami są rolnicy, gospodarstwa

hodowlane.

Obecnie oferujemy pracę dla Pracownik biura obsługi klienta

Przewiń do profilu firmy