Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura obsługi klienta serwisu samochodowego

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja przeglądów technicznych i badań obowiązkowych pojazdów,

  • utrzymywanie kontaktu z użytkownikami pojazdów,

  • otwieranie, rozpisywanie oraz zamykanie zleceń serwisowych,

  • organizacja przekazania / odebrania samochodów do /z naprawy,

  • koordynacja przygotowania samochodów zastępczych,

  • przygotowanie samochodów do działu handlowego,

  • dbanie o poprawny wizerunek firmy i wysoki poziom satysfakcji klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

  • umiejętność pracy w zespole (współpraca w Biurze Obsługi Klienta)

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • długoletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę, na pełen etat,

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni. Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni.

Przewiń do profilu firmy