Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biura obsługi klienta

  • Skawina, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polmarkus Sp. z o.o.

    Polmarkus  Sp. z o. o. – jesteśmy wiodącą firmą  dystrybucyjną w branży Piekarsko – Cukierniczo - Lodziarskiej, działającą na rynku polskim i europejskim; zajmujemy się wprowadzaniem produktów oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługiwanego rynku. Naszą siłę stanowi Zespół doświadczonych specjalistów w zakresie sprzedaży i technologii oraz  tworzenia nowoczesnych rozwiązań w rynku.

    Miejsce pracy: Skawina

    Opis stanowiska:

    • telefoniczna obsługa klientów
    • realizacja zleceń sprzedaży
    • realizacja planów sprzedaży
    • prowadzenie analiz sprzedaży
    • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej
    • budowanie długofalowych relacji z klientami
      • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
      • obsługa kasy fiskalnej
      • zarządzanie procesami zaopatrzenia sklepu
      • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów w sklepie

    Oczekujemy:

    • wykształcenia średniego
    • (dużym atutem będzie doświadczenie z klientem biznesowym)
    • obsługi komputera w zakresie MS Office
    • kreatywnego podejścia do sprzedaży i obsługi klienta
    • umiejętności pracy w oparciu o krótkoterminowe cele
    • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
    • zaangażowania
    • samodzielności i samodyscypliny w realizowaniu zadań
    • • książeczka sanitarna
      • dyspozycyjność
      • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
      • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
      • znajomość gospodarki magazynowo - kasowej
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • doświadczenie w pracy ze skanerem – mile widziane
      • szukamy pracownika na dłuższy okres współpracy

    Mile widziane:

    • Doświadczenie i wiedza w sprzedaży artykułów w branży spożywczej ze szczególnym uwzględnieniem – piekarstwa i cukiernictwa
    • Doświadczenie w samodzielnej pracy w obsłudze klientów
    • Znajomość języków obcych
    Oferujemy:
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
    • pracę w wymiarze etatu
    • miłą atmosferę pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pakiet szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.