Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 25 letnim doświadczeniem stawiająca na ciągłe doskonalenie i rozwój poszukuje Kandydatów
    na stanowisko:

    PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klienta, realizacja zamówień,
    • promowanie i sprzedaż produktów,
    • dbanie o relację z klientami,
    • doradztwo w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb klienta,
    • zarządzanie informacjami handlowymi i bazą danych.

    Wymagania:

    • komunikatywność, umiejętności interpersonalne,
    • samodzielność, umiejętność organizacji pracy,
    • odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • entuzjazm i zaangażowanie,
    • biegła obsługa komputera,
    • wykształcenie medyczne/fizjoterapeutyczne/podologiczne lub w trakcie studiów,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
    • szkolenia,
    • pracę w miłej atmosferze.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU!