Oferta pracy

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Lipowa 36, Sulęcin
    Sulęcin, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.

Lipowa 36

Sulęcin

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami,

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość usług transportowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • także znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dużym atutem,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy,

  • mile widziane osoby bez doświadczenia.

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój zawodowy,

  • komfortowe warunki pracy,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Darmowa nauka języka angielskiego lub niemieckiego

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą 750 pracowników firma od ponad 24 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy