Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Klienta

KRAFC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami

  • Przeprowadzanie akcji marketingowych

  • Ankietowanie klientów

  • Tworzenie i administracja bazy danych

  • Monitorowanie zadowolenia klienta

  • Praca nad poprawą jakości obsługi

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Swoboda wypowiedzi w języku polskim

  • Poprawna dykcja

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, przeglądarki internetowe)

To oferujemy

  • Umowę o pracę - już od pierwszego dnia

  • Szkolenie z wiedzy o naszych usługach oraz obsługi Klienta na początku pracy – wszystkiego Cię nauczymy zanim pierwszy raz zadzwonisz do Klienta

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Stabilne zatrudnienie, pracę na pełen etat – szukamy pracowników na dłuższy czas, a nie na kilka miesięcy

  • Nabycie cennego doświadczenia i dużej wiedzy w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze