Ta oferta pracy jest nieaktualna od 471 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Dorado jest liderem dystrybucji cateringowej za sprawą niezawodnego serwisu sprzedaży i kompleksowej oferty produktów spożywczych.

    W związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników
    na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tychy
    Nr. ref.: gastro /BOK/ Tychy

    Opis stanowiska:

    • obsługa telefoniczna klientów
    • fakturowanie
    • sporządzanie raportów
    • prowadzenie dokumentacji GHP
    • inne prace biurowe

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość podstaw księgowości
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • dyspozycyjność, obowiązkowość
    • aktywność i przedsiębiorczość
    • umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
    • mile widziana znajomość specyfiki rynku gastronomicznego lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę stałą
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie ofert wraz
    z zamieszczeniem numeru referencyjnego na adres:

    Dorado Chłodnie Sp. z o.o.
    ul. Mikołowska 93
    43-100 Tychy
    lub na adres e-mail: rekrutacja.tychy@dorado.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)