Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura obsługi klienta w serwisie samochodów osobowych

AUTO "FIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Juliana Ursyna Niemcewicza 2a

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych,

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • Obsługa programu serwisowego,

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży,

  • Zamawianie części samochodowych,

  • Kontrola stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Język angielski minimum stopień podstawowy,

  • Komunikatywność,

  • Zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • Praca zmianowa 7:00-15:00 i 10:00-18:00 (zmiany tygodniowe).

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • Szkolenia,

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

O nas

Firma Auto"FIKO" Sp. z o.o. posiada serwis samochodów osobowych i ciężarowych,myjnie,okręgowe stacje kontroli pojazdów, świadczy usługi z zakresu międzynarodowego transportu samochodów osobowych i dostawczych.