Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Klienta

TOTALBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Jubilerska 10

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta za pomocą popularnych kanałów komunikacji ( czat, mail, telefon)

  • Udzielanie informacji oraz wyjaśnianie problematycznych kwestii

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta

  • Umiejętność obsługi komputera ( m.in pakiet MS Office)

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie

  • Mile widziana znajomość branży bukmacherskiej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego lidera, który poprowadzi kompleksowe działania marketingowe od kampanii online i mediów społecznościowych po kreatywne projekty reklamowe.

Przewiń do profilu firmy