Oferta pracy

Pracownik Biura Obsługi Klienta

TRIGGY EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TRIGGY EUROPE sp. z o.o.

Postępu 14

Warszawa

Jeśli szukasz świetnej atmosfery, ciekawego zespołu z doświadczeniem w wielu branżach oraz możliwości rozwoju swoich umiejętności to świetnie trafiłeś. Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego pracownika do Biura Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Mailowa i telefoniczna Obsługa Klienta
  • Obsługa reklamacji oraz zwrotów
  • Obsługa klienta na profilach społecznościowych naszej marki
  • Zarządzanie social media (moderowanie komentarzy, tworzenie treści marketingowych oraz postów na potrzeby mediów społecznościowych)
  • Stworzenie odpowiednich procesów pod kątem zarządzania obsługą klienta
  • Kształtowanie procesów i wskaźników zwiększających efektywność obsługi
  • Monitorowanie jakości obsługi klientów oraz analiza i planowanie działań mających na celu ciągłe podwyższanie jakości obsługi klientów (NPS, badanie satysfakcji klienta)
  • Planowanie rozwoju zespołu
  • Czynny udział w dodatkowych ogólnofirmowych projektach

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność oraz pogodne nastawienie
  • dobra organizacja pracy oraz systematyczność
  • entuzjazm, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok)

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy