Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biura Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Reprograf S.A. to wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym. Jest jednym z czołowych dostawców: materiałów poligraficznych, systemów pre-pressowych, maszyn drukujących, systemów druku cyfrowego oraz maszyn wielkoformatowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z klientami (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia).
    • Obsługa zamówień i fakturowanie.
    • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu sprzedaży i pozytywny wizerunek firmy.
    • Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o budżet.
    • Aktywna współpraca z handlowcami terenowymi.
    • Monitorowanie potencjału rynku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży.
    • Wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych.
    • Umiejętność pracy w zespole, ale również umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
    • Mile widziana znajomość obsługi programów Microsoft Dynamix AX 2012 i CRM.
    • Doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

     Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.