Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Vescom Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Inflancka 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Vescom Polska Sp. z o.o.

Inflancka 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Kontakt z centralą w Holandii

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

  • Bieżąca obsługa biura

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie

  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

  • Optymizm, otwartość i pewność siebie

  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata