Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Ecovend Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrodzka 1F, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ecovend Sp. z o.o.

Zabrodzka 1F

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów

  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentów księgowych, w tym wprowadzanie dokumentów sprzedaży w programie księgowym Comarch Optima

  • wystawianie faktur w programie Comarch Optima

  • rozliczanie delegacji pracowników na podstawie faktur kosztowych

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • skrupulatność i sumienność w wykonywaniu zadań

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy w zakresie technologi informacyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole

Ecovend Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie instalacji i obsługi sieciowych dystrybutorów do wody.

Przewiń do profilu firmy