Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura obsługi klienta z językiem francuskim

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z działem handlowym oraz działem produkcji

  • kontakt z klientem w zakresie obsługi bieżących zleceń

  • obsługa zamówień na każdym etapie

  • administracja sprzedażowa

Nasze wymagania

  • Jeżeli:

  • jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi i łatwo odnajdujesz się w zespole

  • odpowiada Ci praca biurowa

  • jesteś osobą skrupulatną i dobrze zarządzasz swoim czasem pracy

  • odpowiada Ci współpraca z działem handlowym i wspieranie sprzedaży naszej firmy

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem francuskim (warunek konieczny)

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim (warunek konieczny)

  • SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Mile widziane

  • dodatkowa znajomość języka EN/DE/ES/IT

To oferujemy

  • pracę w naszym biurze w Przeźmierowie

  • pracę w fajnym i zgranym zespole otwartym na nowych ludzi

  • rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne nrzędzia pracy

  • współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem zapewniającymwsparcie techniczne przy bardziej zaawansowanych projektach

  • realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • pełne szkolenie produktowo-sprzedażowe

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • możliwość dołączenia do programu PPK

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym,projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

Przewiń do profilu firmy

DOCENIAMY PRACOWNIKA I JEGO ZAANGAŻOWANIE DAJĄC:

zatrudnienie bezpośrednio na podstawie umowy o pracę,

partnerskie stosunki Pracownik - Pracodawca,

możliwośc skorzystania z ubezpieczenia grupowego i/lub pakiet medyczny Lux Med.