Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Spółki

APRO INVESTMENT Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Czynności związane z obsługą sekretariatu/biura, m.in. prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej; obsługa urządzeń biurowych, zaopatrzenie biura w bieżące artykuły, digitalizacja dokumentów, itp.

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kancelaryjno – biurowej

  • Koordynowanie poszczególnych działów firmy (m.in. poprzez podział dokumentacji pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi firmy, kontrola przepływu informacji, przestrzeganie procedur i ich wdrażanie, prowadzenie Elektronicznego Obiegu Dokumentów)

  • Obsługa interesantów, samodzielne załatwianie spraw w urzędach, instytucjach i u innych podmiotów współpracujących z firmą w ramach powierzonych kompetencji

  • Współpraca z działem inwestycji

  • Ewidencja dokumentów księgowych kosztów

  • Archiwizacja inwestycji zakończonych

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • Biegła obsługa komputera (pakietu MS OFFICE w tym WORD, EXCEL, POWER POINT)

  • Znajomość OFFICE 365

  • Mile widziana znajomość podstaw programu ENOVA lub innego programu księgowego

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesów inwestycyjnych, język angielski

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku nastawionej na rozwój

  • Rozwój przy realizacji wymagających projektów deweloperskich w regionie

  • Współpracę z wiodącymi biurami architektonicznymi

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach

Cechy kandydatki/a:

  • Pracowitość i kreatywność

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Logiczne myślenie oraz analityczne podejście do zagadnień i problemów

  • Cierpliwość

  • Kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań